Sosyal Medya

Bu sayfa, Misyonun sosyal paylaşım sitelerinde sahip olduğu resmi grupları, sayfaları vb. listeler. Bireysel müritlerin erişimini, Misyon üyelerinin profillerini vb. içermez, sadece Misyon için resmi olarak hazırlanmış sayfaları içerir.
 
Misyonu sosyal ağlarda çevrimiçi olarak yaymakla ilgileniyorsanız, nasıl yardımcı olabileceğinizi görmek için lütfen Sosyal Ağ proje yöneticimizle iletişime geçin. Misyonu diğer sosyal ağlara yaymak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Wikipedia'nın sosyal ağlar listesinde birçok olanak bulabilirsiniz.
 
Ayrıca aşağıdaki sitelerin herhangi birinde/tümünde varlığımızı yönetecek ve geliştirecek bireyler arıyoruz. Nasıl dahil olunacağı hakkında bilgi için proje yöneticileri sayfamıza bakın.
 
Sosyal ağlar alfabetik olarak listelenmiştir:
 
  
 
Nedenler
 
Neden: http://www.Causes.com/MissionofMaitreya
 
(Bu sitedeki varlığımız, kâr amacı gütmeyen kuruluş durumumuzla ilgilidir ve bu nedenle diğer sitelerdeki Misyonumuz sayfasında da listelenmiştir)
 
Kalabalık
 
Sayfa: http://www.crowdrise.com/MissionOfMaitreya
 
(Bu sitedeki varlığımız, kâr amacı gütmeyen kuruluş durumumuzla ilgilidir ve bu nedenle diğer sitelerdeki Misyonumuz sayfasında da listelenmiştir)
 
 
Gruplar:
 
Maitreya'nın Misyonu hakkında daha fazla bilgi edinin!: Bu, Facebook'taki birincil varlığımızdır ve Misyonun resmi grubu olarak işaretlemek için bir Onay Mührüne sahiptir. İnsanların soru sormak ve daha fazlasını öğrenmek için gelebileceği Misyon hakkında bir eğitim yeri olması amaçlanmıştır. Misyon hakkında daha fazla bilgi edinmekle içtenlikle ilgilenen kişileri yönlendirmek için iyi bir yerdir.
 
Ancak, henüz hazır olmayan ve yine de tartışmak veya kendi fikirlerini ileri sürmek isteyenleri lütfen davet etmeyin. Bu sadece odayı bozacak ve gerçekten orada öğrenmek isteyenlerin dikkatinin dağılmasına neden olacaktır.
 
MOM Divine Brothers ve MOM Divine Sisters: Bu gruplar, Misyon üyelerinin ve Misyonla ilgilenenlerin kardeş olarak bir araya gelip yakınlaşabilecekleri, öğretileri tartışabilecekleri, kişisel problemlerinde birbirlerine yardım edebilecekleri vb. yerlerdir. Maitreya, erkeklerin ve kadınların çok farklı, bu yüzden erkekler için en iyi yol, erkekler tarafından kadınlara, kadınlar tarafından da yardım edilmesidir. Bu şekilde, her biri kendi Dharma'larına (doğuştan gelen doğa, Tanrı onları ne için yaratmıştır) adamış, güçlü ve Tanrısal erkekler ya da kadınlar olmaları için birbirlerine yardım edebilirler!
 
Bu gruplar yalnızca Misyonla gerçekten ilgilenenler için açılmıştır, bu nedenle bu gruplara katılmak isteyen herkes öncelikle "Maitreya Misyonu hakkında daha fazla bilgi edinin!" Ana Misyon Facebook grubunun bir parçası olmalıdır. (üstünde). Ardından, "Öğren..." grubundaki birinin kişisel konular hakkında soruları varsa, Maitreya'nın kendi yaşamlarıyla ilgili öğretilerine dayalı tavsiyeler isterse, kendi cinsiyetlerinden Misyon üyeleriyle görüşmek isterse, vb., katılma talebinde bulunabilirler. bu gruplardan biri (erkekler için İlahi Kardeşler, kadınlar için İlahi Kızkardeşler).
 
 
Profil: https://vimeo.com/missionmaitreya
 
Profil: https://www.youtube.com/user/MissionOfMaitreya

Mission of Maitreya, "Ebedi İlahi Yol"

P. O. Box 44100
Albuquerque, NM 87174

© 2021 Mission Of Maitreya. Tüm Hakları Saklıdır.